Základní informace


Co potřebujete vědětDoporučení lékaře

Léčebná péče fyzioterapeuta je možná jen na základě doporučení (indikace) vašeho ošetřujícího lékaře (specialisty i praktického). Týká se to i terapie, která není hrazená ze zdravotního pojištění. K preventivní péči, vyšetření nebo konzultaci se můžete objednat i bez doporučení. V případě, že nemáte žádanku k fyzioterapii je možné se objednat k našim lékařkám se specializací v oboru Rehabilitační a fyzikální medicína. Vzhledem ke kapacitě může však být čekací doba delší.


Volba zdravotnického zařízení

Zákon umožňuje vybrat si zdravotnické zařízení (tedy i fyzioterapeutické) dle vašeho rozhodnutí. Stejně jako lékaře – odborného specialistu. Váš lékař vám může ve výběru pomoci, ale ne určovat, kam se máte objednat.


Objednání telefonicky i online

Objednat se můžete osobně nebo telefonicky. Pokud váš telefon nemůže přijmout, zavoláme vám zpět. Můžete také poslat požadavek objednání vyplněním formuláře, budeme vás telefonicky kontaktovat a domluvíme termín návštěvy.


Bez čekání

Termíny vyšetření i terapie jsou stanoveny na přesný čas a navazují na sebe. Vše probíhá bez zbytečného čekání.


Hrazení léčby

Standardní terapie je hrazena ze zdravotního pojištění. Existují však výkony a metody, které pojišťovny nehradí a jsou hrazeny přímo. Pacient je vždy o terapii a způsobech hrazení přesně informován a rozhoduje se sám. Konzultace a preventivní péče je hrazena přímo klientem. Více informací naleznete v ceníku služeb a výkonů.


Bezbariérový přístup

Obě naše zařízení mají bezbariérový přístup (jsou vybavena výtahem).


S JAKÝMI POTÍŽEMI VÁM POMŮŽEME

Podívejte se, s jakými častými a méně častými diagnózami jsme schopní Vám pomoci.


Zdravotnické zařízení v oborech Fyzioterapie, Rehabilitační a fyzikální medicína.

Smluvní partner zdravotních pojišťoven.

Kontakt

www.rehab.cz

+420 386 356 506
+420 602 408 525
recepce@rehab.cz

 

Sledujte nás

Připravujeme naše profily na sociálních sítích. Již brzy budete moci sledovat aktuality z našeho centra přímo na Facebooku.

Copyright © Rehab 2021. Všechna práva vyhrazena.