Opakovací („refresh“) kurz manuální terapie

Obsah kurzu


Opakovaní a doplnění vybraných technik manuální terapie – především poruch kloubů páteře a pánve, případně periferních kloubů i s ohledem na požadavky účastníků kurzu.  Kurz je vhodný především pro absolventy certifikovaného kurzu manuální terapie pro fyzioterapeuty.
Informace o kurzu


V kurzu budou zopakovány klíčové diagnostické a terapeutické techniky, ve kterých se nejčastěji chybuje. Nad rámec základního kurzu manuální terapie budou účastníci seznámeni a s technikami, které bývají označovány jako kloubní manipulace nebo jako nárazové. V naší nové koncepci je označujeme jako mobilizace s impulsem. Dále budou seznámeni s novým konceptem, který vychází z poznatků fyziologie a patofyziologie fasciálních tkání, které jsou zásadní i pro kloubní techniky.


 • Odborný garant: PaedDr. Jiří Vlček
 • Počet hodin: 20
 • Cena: 5000 Kč (nejsme plátci DPH)
 • Termín: termín bude stanoven po dosažení minimálního počtu přihlášených
 • Určení: Pro fyzioterapeuty i lékaře, vhodné především pro absolventy základního certifikovaného kurzu manuální terapie.
ZPĚT NA NABÍDKU KURZŮ

Přihláška do kurzu


  Dotazy

  Pro další dotazy ke kurzům nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím telefonu nebo kontaktního formuláře v sekci „Napište nám“. Případně využijte pole „Vaše zpráva“ v přihlašovacím formuláři.


  Povinná pole

  Pole označená * (hvězdičkou) jsou povinná. Musí být vyplněna.

  Zdravotnické zařízení v oborech Fyzioterapie, Rehabilitační a fyzikální medicína.

  Smluvní partner zdravotních pojišťoven.

  Kontakt

  www.rehab.cz

  +420 386 356 506
  +420 602 408 525
  recepce@rehab.cz

   

  Sledujte nás

  Připravujeme naše profily na sociálních sítích. Již brzy budete moci sledovat aktuality z našeho centra přímo na Facebooku.

  Copyright © Rehab 2021. Všechna práva vyhrazena.